Policjanci zakończyli poszukiwania zaginionej 17-letniej mieszkanki Łomży.
Informację o poszukiwaniach Komenda Miejska Policji w Łomży podała dziś rano. Zaginiona nastolatka wczoraj (5.10) wyszła z domu i do tamtej chwili nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Poszukiwania zostały zakończone.
St. asp. Karolina Wojciekian z KMP w Łomży przekazała, że nastolatka odnalazła się.
- Dziewczyna odnaleziona w Giżycku. Cała i zdrowa - poinformowała.