Reklama

Odnalazła się nastolatka poszukiwana przez łomżyńską policję

06/10/2023 13:10

Policjanci zakończyli poszukiwania zaginionej 17-letniej mieszkanki Łomży.

Informację o poszukiwaniach Komenda Miejska Policji w Łomży podała dziś rano. Zaginiona nastolatka wczoraj (5.10) wyszła z domu i do tamtej chwili nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. 

Poszukiwania zostały zakończone.

St. asp. Karolina Wojciekian z KMP w Łomży przekazała, że nastolatka odnalazła się. 

- Dziewczyna odnaleziona w Giżycku. Cała i zdrowa - poinformowała.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości