Zakończyły się poszukiwania za zaginioną 34-letnią mieszkanką gminy Śniadowo. Kobieta sama zgłosiła się na policję.
W ubiegłym tygodniu policja poprosiła o pomoc w poszukiwaniach 34-latki spod Śniadowa. Kobieta miała wyjść z domu 10 marca br. pod pretekstem spotkania ze znajomymi. Nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Działania policji zostały już zakończone.
- Kobieta, po tym jak dowiedziała się, że jest poszukiwana, sama zgłosiła się na jeden z komisariatów w powiecie białostockim - poinformowała Urszula Brulińska z KMP w Łomży.