Policjanci z KMP w Łomży poszukują zaginionej mieszkanki naszego miasta. 49-latka wyszła z domu 19 stycznia. Do tej pory nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Zaginiona to:
Zaginiona 19 stycznia około godziny 19 wyszła z domu i do tej chwili nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub z numerem alarmowym 112.

zdj. KMP w Łomży