Reklama

Koniec poszukiwań zaginionej mieszkanki gminy Łomża [AKTUALIZACJA]

14/06/2023 14:13

Łomżyńscy policjanci szukali zaginionej mieszkanki m. Pniewo w gminie Łomża. Kobieta wyjechała w kierunku naszego miasta dwa miesiące temu.

- Zaginiona w dniu 5 kwietnia 2023 około godziny 10 wyjechała samochodem z domu w kierunku Łomży. Do tej chwili nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną - poinformowała na początku czerwca Komenda Miejska Policji w Łomży.

[AKTUALIZACJA 14.06]

Poszukiwania zostały odwołane. Kobieta odnalazła się.

zdj. KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości