Uroczyste zakończenie piątego już sezonu rozgrywek Miejskiej Ligi Koszykówki prowadzonych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży miało miejsce w niedzielne popołudnie w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży. Zwyciężyła drużyna OLD SKULLS. Kolejny sezon ruszy już jesienią.
Zakończenie sezonu było okazją do podsumowania rozgrywek i wręczenia nagród zespołom, a także wyróżnień indywidualnych najlepszych zawodników ligi. Jak już wspomnieliśmy, najlepszą drużyną sezonu został zespół OLD SKULLS, który wyprzedził na podium inną łomżyńską ekipę - XYZ oraz Met Plast Kolor z Ostrołęki. Najlepsze drużyny otrzymały z rąk dyrektora MOSiR Andrzeja Modzelewskiego puchary i medale.
Kolejne miejsca zajęli kolejno: Basketoholics Łomża, Żubry Zambrów, +-40 i Wojownicy, których zawodnicy również nie wyszli z pustymi rękami. Odebrali pamiątkowe dyplomy i upominki od organizatorów ligi.
Nie zabrakło także wyróżnień indywidualnych dla najlepszych zawodników ligi. Wśród nich znaleźli się: Rafał Bruliński (w kilku kategoriach), Marcin Marzec (najlepszy rozgrywający), Krzysztof Szypulski (najlepszy obrońca fazy PLAY OFF), Konrad Szuster (najlepszy obrońca fazy zasadniczej), Rafał Zdanowicz (najlepiej rzucający za 3 pkt sezonu zasadniczego) i Rafał Bruliński (najlepszy strzelec). Miano najbardziej wartościowego zawodnika ligi przyznane zostało Kamilowi Pietrusewiczowi z zespołu OLD SKULLS.
Do najlepszej piątki sezonu zasadniczego wybrani zostali: Rafał Bruliński, Kamil Pietrusewicz, Artur Fedor, Łukasz Ryfa i Konrad Szuster, a do najlepszej piątki obrońców: Marcin Marzec, Kamil Bruliński, Jarosław Mielnicki, Krzysztof Szypulski i Konrad Szuster.