W niedzielę 25 października rozegrane zostały ostatnie spotkania w ramach rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Każdy z 18 zespołów występujących w rozgrywkach rozegrał 8 spotkań, co w sumie dało 72 mecze, które co tydzień odbywały się na boisku Orlik przy Katyńskiej 3.
Najwięcej powodów do radości po rundzie jesiennej mają zespoły BTS Szymańscy i Okleina, które skończyły rundę na pierwszych miejscach i do wiosny będą okupować najwyższe miejsce w tabeli, zarówno pierwszej jak i drugiej ligi, mając doskonała pozycję do walki o tytuł Mistrza MLPN w sezonie 2015/2016. Jednakże przewaga nad drużynami z miejsc 2-3 jest niewielka i wynosi maksymalnie 3 punkty i na wiosnę z pewnością będziemy obserwować zaciętą i wyrównaną walkę o jak najwyższe miejsca na koniec sezonu.
W klasyfikacji najlepszych strzelców:
Najskuteczniejsza drużna:
I liga – Grot Mały Płock, 32 strzelone bramki, II liga – Goście, 39 strzelonych bramek.Najlepsza obrona:
I liga – Grot Mały Płock, 11 straconych bramek, II liga – Uniglass, 13 straconych bramek.Runda wiosenna rozgrywek Miejskiej Ligi Piłki Nożnej wznowiona zostanie na przełomie marca i kwietnia 2016 roku.