Reklama

Zakończyły się poszukiwania zaginionego nastolatka

21/10/2022 08:56

Zakończyły się poszukiwania 16-latka z gminy Rzekuń.

Nastolatek ostatni raz widziany był w miniony wtorek (18.10), kiedy opuszczał miejsce swojego zamieszkania. Wczoraj policjanci opublikowali informację o poszukiwaniach wraz z wizerunkiem 16-latka.

Okazuje się, że działania zostały już zakończone. 

- Zakończyły się działania poszukiwawcze za 16-letnim mieszkańcem gminy Rzekuń. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomagały w poszukiwaniach - przekazała Komenda Miejska Policji w Ostrołęce.

 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości