Zakończyły się poszukiwania 16-latka z gminy Rzekuń.
Nastolatek ostatni raz widziany był w miniony wtorek (18.10), kiedy opuszczał miejsce swojego zamieszkania. Wczoraj policjanci opublikowali informację o poszukiwaniach wraz z wizerunkiem 16-latka.
Okazuje się, że działania zostały już zakończone.
- Zakończyły się działania poszukiwawcze za 16-letnim mieszkańcem gminy Rzekuń. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomagały w poszukiwaniach - przekazała Komenda Miejska Policji w Ostrołęce.