Zakończyły się poszukiwania 49-letniej łomżanki. Po 8 dniach kobieta nawiązała kontakt z rodziną.
Zaginiona 19 stycznia około godziny 19:00 wyszła z domu i przez 8 dni nie było z nią kontaktu. Trwały poszukiwania. O pomoc w znalezieniu zaginionej łomżyńska policja poprosiła 25 stycznia.
- Dzisiaj otrzymaliśmy informację od rodziny, że pani nawiązała z nią kontakt. Dla nas sprawa jest już zamknięta - mówi Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.