Piłkarze ŁKS-u 1926, którzy w planie na ten weekend mieli rozegranie meczu 22. kolejki III ligi z Olimpią Olsztynek, mogą już sobie dliczyć kolejne trzy punkty tytułem walkowera. Olimpia bowiem, w przerwie zimowej, wycofała się z rozgrywek. Dziś biało-czerwoni, aby utrzymać meczowy rytm, rozegrają sparing z MKS-em Przasnysz.
Dwutygodniowa przerwa mogłaby podziałać niekorzystnie na formę zespołu. Jest to bardzo istotne ze względu na to, że naszych piłkarzy czeka za tydzień bardzo trudne spotkanie z kolejną ekipą z czołówki III ligi - MKS-em Ełk. Aby utrzymać zespół w rytmie meczowym sztab trenerski podjął decyzję o rozegraniu w terminie spotkania ligowego - sparingu.
Zespołem, który zmierzy się dziś na bocznym boisku z podopiecznymi trenera Mateusza Miłoszewskiego będzie drużyna IV-ligowego MKS-u Przasnysz. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00, a wstęp na nie jest bezpłatny.