Już 9 lutego w Wiźnie odbędzie się I Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie co najmniej dwóch kobiet w składzie.
Gmina Wizna serdecznie zaprasza na I Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych. Zawody odbędą się 9 lutego 2025 roku na Hali Sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiźnie. Będzie to doskonała okazja, aby spędzić aktywnie czas i rywalizować w sportowej atmosferze!
Turniej jest przeznaczony dla drużyn mieszanych w wieku od 16 do 99 lat - w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. Każda drużyna składa się z maksymalnie 8 zawodników, którzy są mieszkańcami Gminy Wizna.
Warunkiem uczestnictwa jest obecność co najmniej 2 kobiet w składzie.
Zapisy trwają do 7 lutego.
Więcej informacji pod nr tel. 518528643
