Wszystko wskazuje na to, że to zasłabnięcie było przyczyną zdarzenia, do którego doszło na trasie Łomża - Nowogród. Kierująca volkswagenem wpadła do przydrożnego rowu.
Do zdarzenia doszło dziś około godziny 12.
Jak wynika z naszych ustaleń, powodem zdarzenia było zasłabnięcie siedzącej za kierownicą samochodu kobiety.
Kierująca volkswagenem jadąc w kierunku Nowogrodu zasłabła. Następnie zjechała na przeciwległy pas ruchu i wpadła do rowu.
Kobieta samochodem jechała sama. Po przebadaniu przez załogę karetki pogotowia pozostała na miejscu zdarzenia.

