Reklama

Zasmakuj w kinie letnim po raz kolejny

18/08/2024 07:46
SIER18

Park Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma godz: 21:00

Polski dramat z 2022 r. pt. "Mój dług" to kolejna propozycja dla fanów kina letniego. Emisja filmu będzie miała miejsce już dzisiaj, oczywiście w Parku Jana Pawła II. Wstęp wolny, wygodne leżaki gwarantowane.

Miasto Łomża zaprasza na kolejną odsłonę plenerowego wydarzenie pn. „Zasmakuj w kinie letnim”. To właśnie dzisiaj 18 sierpnia 2024 r. w Parku Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma wyemitowany zostanie polski dramat z 2022 r. pt. „Mój dług”. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 21:00.

 



 

 

 

Źródło: Miasto Łomża Aktualizacja: 18/08/2024 07:46
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości