Polski dramat z 2022 r. pt. "Mój dług" to kolejna propozycja dla fanów kina letniego. Emisja filmu będzie miała miejsce już dzisiaj, oczywiście w Parku Jana Pawła II. Wstęp wolny, wygodne leżaki gwarantowane.
Miasto Łomża zaprasza na kolejną odsłonę plenerowego wydarzenie pn. „Zasmakuj w kinie letnim”. To właśnie dzisiaj 18 sierpnia 2024 r. w Parku Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma wyemitowany zostanie polski dramat z 2022 r. pt. „Mój dług”. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 21:00.
