Reklama

Zatopione auto już na lądzie [VIDEO i FOTO]

28/08/2018 11:21

Chrysler voyager, który zsunął się wczoraj do Narwi został z niej wyciągnięty przez straż pożarną wraz z firmą holowniczą. Auto stoczyło się wczoraj z parkingu przy plaży miejskiej. Wczorajszego wieczoru do akcji włączyli się płetwonurkowie, którzy odnaleźli auto oddalone ok. 200-300 m od miejsca, w którym wylądowało w rzece.

 

Sama akcja wydostania samochodu z wody przebiegła pomyślnie i sprawnie. Jeden z nurków przymocował do auta linę, dzięki której holownik wydostał pojazd na brzeg.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości