Reklama

Zawodnicy Fight Club Łomża z coraz większymi sukcesami

20/10/2015 11:05

Po raz kolejny fighterzy z łomżyńskiego klubu pokazali wielką klasę i udowodnili, że liczą się nie tylko w Polsce ale także w Europie. Zawodnicy Fight Club Łomża wywalczyli trzy medale na Mistrzostwach Europy, po jednym z każdego koloru. Natomiast kolejny z nich zaliczył zwycięski debiut zawodowy na gali MMA.

W minioną sobotę na gali GRAPPLER NIGHT III w Mińsku Mazowieckim zadebiutował na zawodowym ringu Islam Mayrasultanov. W pięknym stylu odniósł zwycięstwo przez poddanie zawodnika z Mińska Mazowieckiego w drugiej minucie walki.

Z kolei w niedzielę czterech reprezentantów Łomży wzięło udział w I MISTRZOSTWACH EUROPY Brazylian Jiu-Jitsu GI/NO-GI CBJJP w Koszalinie. Mistrzem Europy został trener klubu Fight Club Łomża Damian Zorczykowski w kat. wagowej -73kg purpurowe pasy, tytuł wicemistrza Europy zdobył Piotr Mroczkowski w kat. wagowej -73kg białe pasy, a Hubertowi Sulewskiemu zawisł na szyi brązowy medal w kategorii Junior.

Reklama

Trener i zawodnicy przekazują także za naszym pośrednictwem podziękowania dla gabinetu rehabilitacji Pal Medic, który dba o zdrowie zawodników Fight Club Łomża.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości