Trzech zawodników łomżyńskiego klubu UKS Butterfly zakwalifikowało się do finału imprezy pływackiej "Od Młodzika do Olimpijczyka".
Rocznik 2009:
Rocznik 2007
W finale imprezy pływackiej OMDO uczestniczy 16 najlepszych zawodników z każdego rocznika, którzy w poszczególnych konkurencjach (100 m każdym stylem), osiągnęli najlepsze rezultaty w 4 zawodach eliminacyjnych.
- W zawodach organizowanych przez AZS Warszawa uczestniczą najlepsi zawodnicy z klubów pływackich z całej Polski (w kategoriach 9-14 lat), zaś poziom zawodów jest baaaardzo wysoki. - informuje Jarosław Szeremet z UKS Butterfly. - Cztery finały naszych pływaków jest już niesamowitym osiągnięciem Tym bardziej w sytuacji, gdy zawody odbywały się czasie zamknięcia łomżyńskich basenów.
Reklama
fot. nadesłane