Reklama

Zawodnicy UKS Butterfly w finale imprezy "Od Młodzika do Olimpijczyka"

26/05/2021 07:55

Trzech zawodników łomżyńskiego klubu UKS Butterfly zakwalifikowało się do finału imprezy pływackiej "Od Młodzika do Olimpijczyka".

Rocznik 2009:

  • Filip Rudczyk - dwa finały: 100 grzbietem (kwalifikacja z VIII - miejsca) oraz 100 m dowolnych (k. - z XIII miejsca) - trener B. Kutny

Rocznik 2007

  • Miłosz Parzych - finał 100 m grzbietem (k. z VIII miejsca) - trener T. Drozdowski
  • Ignacy Balkiewicz - finał 100 m grzbietem (k. z XIV miejsca) - trener T. Drozdowski

W finale imprezy pływackiej OMDO uczestniczy 16 najlepszych zawodników z każdego rocznika, którzy w poszczególnych konkurencjach (100 m każdym stylem), osiągnęli najlepsze rezultaty w 4 zawodach eliminacyjnych.

- W zawodach organizowanych przez AZS Warszawa uczestniczą najlepsi zawodnicy z klubów pływackich z całej Polski (w kategoriach 9-14 lat), zaś poziom zawodów jest baaaardzo wysoki. - informuje Jarosław Szeremet z UKS Butterfly. - Cztery finały naszych pływaków jest już niesamowitym osiągnięciem Tym bardziej w sytuacji, gdy zawody odbywały się czasie zamknięcia łomżyńskich basenów.

Reklama

 fot. nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości