5 czerwca odbędzie się w Łomży 16-godzinny Maraton Piłki Nożnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zachęca do przesyłania zgłoszeń.
W ramach maratonu przeprowadzone zostaną cztery osobne turnieje:
MOSiR informuje, że największym jak do tej pory zainteresowaniem cieszy się kat. Open, do której zgłosiło się już dziewięć zespołów na dziesięć możliwych. To: BTS Łomża, FC Osiem Wilki Gminy Łomża, Bona Sera FC, Kopanie Łomża, Trójkąt Łomża, Elmax Dachy Super Team, Skill Squad, Rogowski Team oraz 30Plus.
W pozostałych turniejach zajęta jest już połowa miejsc. MOSiR zachęca do przesyłania zgłoszeń na email: mosir@mosir.lomza.pl
Rozgrywki będą prowadzone od godz. 8:00 - piłkarską rywalizację zainaugurują na stadionie przy ul. Zjazd dziewczęta z roczników 2008 i młodsze. Po starszych koleżankach do rywalizacji w formule Funino ruszą Żaki. O godz. 16:00 rozpoczną się rozgrywki dla zawodników, którzy mają ukończone 30 lat (Orlik ul. Bernatowicza). Później do walki na Orliku staną drużyny z kategorii Open.
