Reklama

Zbliża się 16-godzinny Maraton Piłki Nożnej

20/05/2021 11:54

5 czerwca odbędzie się w Łomży 16-godzinny Maraton Piłki Nożnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zachęca do przesyłania zgłoszeń.

W ramach maratonu przeprowadzone zostaną cztery osobne turnieje: 

  • Turniej Młodziczek, kat. „Młodziczki” - Stadion Miejski ul. Zjazd 18
  • Turniej Żaków, kat. „Żak” - Stadion Miejski ul. Zjazd 18
  • Turniej Piłki Nożnej 30+, kat. „30+” - Orlik ul. Bernatowicza 18
  • Nocny Turniej Piłki Nożnej, kat. „Open” - Boisko MOSiR Łomża, obok WORD-u.

MOSiR informuje, że największym jak do tej pory zainteresowaniem cieszy się kat. Open, do której zgłosiło się już dziewięć zespołów na dziesięć możliwych. To: BTS Łomża, FC Osiem Wilki Gminy Łomża, Bona Sera FC, Kopanie Łomża, Trójkąt Łomża, Elmax Dachy Super Team, Skill Squad, Rogowski Team oraz 30Plus.

W pozostałych turniejach zajęta jest już połowa miejsc. MOSiR zachęca do przesyłania zgłoszeń na email: mosir@mosir.lomza.pl

Rozgrywki będą prowadzone od godz. 8:00 - piłkarską rywalizację zainaugurują na stadionie przy ul. Zjazd dziewczęta z roczników 2008 i młodsze. Po starszych koleżankach do rywalizacji w formule Funino ruszą Żaki. O godz. 16:00 rozpoczną się rozgrywki dla zawodników, którzy mają ukończone 30 lat (Orlik ul. Bernatowicza). Później do walki na Orliku staną drużyny z kategorii Open. 

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości