Zderzenie 3 aut na zjeździe z ronda Tabortowskiego w Łomży. Jedna osoba w szpitalu [FOTO]

03/09/2024 09:39

Dzisiaj w godzinach porannych doszło do niebezpiecznego zderzenia 3 samochodów osobowych na zjeździe z ronda Tabortowskiego. Jeden z kierowców wskutek odniesionych obrażeń trafił do łomżyńskiego szpitala.

Około godziny 8:00 na rogu ulic Piłsudskiego i Spokojnej przy zjeździe z ronda Tabortowskiego w stronę ulicy Poznańskiej doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych: 2 opli i fiata. Na miejscu natychmiast pojawiły się odpowiednie służby, takie jak policja, straż pożarna oraz karetka pogotowia.

W jednym z pojazdów znajdowała się kobieta z dzieckiem, która została objęta opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Okazało się jednak, że ani kobieta, ani dziecko nie wymaga transportu do placówki medycznej. Kolejny kierowca nie miał natomiast tyle szczęścia i wskutek odniesionych obrażeń musiał trafić do szpitala, w celu przeprowadzenia dalszych badań.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/09/2024 11:17

Najnowsze rolki



Najnowsze wiadomości