Reklama

Zderzenie 3 osobówek na moście Hubala. Tworzą się korki

08/08/2022 14:00

W poniedziałek (8.08), przed godz. 14:00, na moście Hubala zderzyły się ze sobą trzy samochody. Nikomu nic się nie stało. Zdarzenie spowodowało jednak spore korki.

To kolizja opla, volkswagena i renault. Na szczęście nikt nie potrzebował pomocy medycznej. W miejscu zdarzenia tworzą się duże korki. 

Wszyscy podróżni opuścili swoje pojazdy przed przybyciem służb. Łącznie to 6 osób.

Doszło do wycieku płynów chłodniczych. 

Obecnie policja pracuje nad udrożnieniem ruchu. Samochody są usuwane poza teren mostu, na plażę.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości