W poniedziałek (8.08), przed godz. 14:00, na moście Hubala zderzyły się ze sobą trzy samochody. Nikomu nic się nie stało. Zdarzenie spowodowało jednak spore korki.
To kolizja opla, volkswagena i renault. Na szczęście nikt nie potrzebował pomocy medycznej. W miejscu zdarzenia tworzą się duże korki.
Wszyscy podróżni opuścili swoje pojazdy przed przybyciem służb. Łącznie to 6 osób.
Doszło do wycieku płynów chłodniczych.
Obecnie policja pracuje nad udrożnieniem ruchu. Samochody są usuwane poza teren mostu, na plażę.