Dwa samochody osobowe zderzyły się czołowo pod Dobrzyjałowem. W wyniku wypadku pięć osób trafiło do szpitali w Kolnie i Łomży.
Do zdarzenia poszło na drodze gminnej między Dobrzyjałowem a Jurcem Włościańskim.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni kierowca seata i 79-latka kierująca oplem jechali środkiem drogi i na wzniesieniu zderzyli się czołowo. W wyniku zderzenia do szpitala trafiło łącznie 5 osób.
Jak informuje policja - kierowcy byli trzeźwi. Poszkodowani trafili do szpitali w Łomży (3 osoby) i Kolnie (2 osoby).