Reklama

Zderzenie czołowe dwóch samochodów. Pięć osób w szpitalu!

26/12/2022 16:49

Dwa samochody osobowe zderzyły się czołowo pod Dobrzyjałowem. W wyniku wypadku pięć osób trafiło do szpitali w Kolnie i Łomży.

Do zdarzenia poszło na drodze gminnej między Dobrzyjałowem a Jurcem Włościańskim.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni kierowca seata i 79-latka kierująca oplem jechali środkiem drogi i na wzniesieniu zderzyli się czołowo. W wyniku zderzenia do szpitala trafiło łącznie 5 osób. 

Jak informuje policja - kierowcy byli trzeźwi. Poszkodowani trafili do szpitali w Łomży (3 osoby) i Kolnie (2 osoby).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości