2-letnie dziecko trafiło do szpitala w wyniku zdarzenia, do którego doszło na DK61 w Marianowie. Uwaga na utrudnienia w ruchu.
Dwa auta zderzyły się w Marianowie około godz. 9:00. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe.
- Jadący od strony Marianowa w kierunku Łomży volkswagen najechał na tył poprzedzającego go peugeota. 2-letnie dziecko z peugeota zabrane przez załogę karetki pogotowia do szpitala. Kierowcy trzeźwi, ruch odbywa się płynnie - poinformowała starszy aspirant Karolina Wojciekian z KMP w Łomży.