Reklama

Zderzenie dwóch aut przy szpitalu. Utrudnienia w ruchu [FOTO]

15/04/2025 08:44

Dwa pojazdy zderzyły się na Alei Piłsudskiego. Jedna osoba trafiła do szpitala, a ruch odbywa się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 8:00 na Alei Piłsudskiego. Jak informuje policja:

– Wyjeżdżający od strony szpitala w lewo volkswagen wymusił pierwszeństwo na jadącym Aleją Piłsudskiego mercedesie – przekazała Urszula Brulińska, starszy inspektor Zespołu Komunikacji Społecznej.

W wyniku zderzenia ucierpiał kierowca volkswagena, który został przetransportowany do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu pracują służby. Obecnie ruch odbywa się jednym pasem.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości