Dwa pojazdy zderzyły się na Alei Piłsudskiego. Jedna osoba trafiła do szpitala, a ruch odbywa się wahadłowo.
Do zdarzenia doszło dziś około godziny 8:00 na Alei Piłsudskiego. Jak informuje policja:
– Wyjeżdżający od strony szpitala w lewo volkswagen wymusił pierwszeństwo na jadącym Aleją Piłsudskiego mercedesie – przekazała Urszula Brulińska, starszy inspektor Zespołu Komunikacji Społecznej.
W wyniku zderzenia ucierpiał kierowca volkswagena, który został przetransportowany do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi.
Na miejscu pracują służby. Obecnie ruch odbywa się jednym pasem.