Reklama

Zderzenie dwóch osobówek. 3 osoby trafiły do szpitala [FOTO]

25/08/2022 09:38

Jedno z aut chciało skręcić, drugie zaczęło wyprzedzać. W efekcie 3 osoby zostały zabrane do szpitala a samochody są mocno uszkodzone. Wypadek miał miejsce na DK64 na wysokości nowego zjazdu do Kalinowa. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

W czwartek (25.08) rano doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej nr 64 na wysokości nowego zjazdu do Kalinowa.

Osobówki jechały od strony Białegostoku w kierunku Łomży. Kobieta, która siedziała za kierownicą skody, chciała skręcić w drogę prowadzącą do Kalinowa. Auto, które za nią jechało, zaczęło wyprzedzać. W rezultacie, po zderzeniu, mazda znalazła się w rowie. Skoda natomiast została na jezdni.

Trzy osoby biorące udział w wypadku potrzebowały pomocy medycznej. Zostały zabrane do szpitala. 

Reklama

W miejscu zdarzenia wprowadzony został ruch wahadłowy. 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości