Na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Wyszyńskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku jedna osoba trafiła do szpitala.
Do zdarzenia doszło około godziny 21.
Z relacji światków wynika, że opel jechał od ul. Zawadzkiej i skręcał w ul. Wyszyńskiego. Volkswagen jechało prosto ul. Sikorskiego od Al. Legionów. W wyniku wymuszenia pierwszeństwa przez jednego z kierujących doszło do zderzenia. Policja ustala, który z pojazdów wjechał na czerwonym.
W wyniku wypadku kierująca volkswagenem polo trafiła do szpitala.