Reklama

Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu. Jedna osoba w szpitalu [FOTO]

09/04/2021 22:18

Na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Wyszyńskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku wypadku jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 21.

Z relacji światków wynika, że opel jechał od ul. Zawadzkiej i skręcał w ul. Wyszyńskiego. Volkswagen jechało prosto ul. Sikorskiego od Al. Legionów. W wyniku wymuszenia pierwszeństwa przez jednego z kierujących  doszło do zderzenia. Policja ustala, który z pojazdów wjechał na czerwonym.

W wyniku wypadku kierująca volkswagenem polo  trafiła do szpitala.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości