Reklama

Zderzenie na skrzyżowaniu. Kobieta w ciąży zabrana do szpitala [FOTO]

22/09/2021 16:45

Na skrzyżowaniu ul. Zdrojowej i Kierzkowej w Łomży zderzyły się dwie osobówki. Za kółkiem jednej z nich siedziała ciężarna kobieta, która trafiła do szpitala.

W środę (22.09), po południu, doszło do wypadku na skrzyżowaniu ul. Zdrojowej i Kierzkowej. 

Kobieta, która jechała białym audi, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującej suzuki alto. Jedna osoba została poszkodowana. Do szpitala trafiła kobieta w ciąży, która siedziała za kółkiem suzuki. Prowadzącej audi nic się nie stało. Co ciekawe, w miejscu wypadku znajduje się lustro drogowe. Ponieważ jednak jest przekrzywione (wcześniej ktoś w nie wjechał), nie można na nim w pełni polegać.

Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości