Na skrzyżowaniu ul. Zdrojowej i Kierzkowej w Łomży zderzyły się dwie osobówki. Za kółkiem jednej z nich siedziała ciężarna kobieta, która trafiła do szpitala.
W środę (22.09), po południu, doszło do wypadku na skrzyżowaniu ul. Zdrojowej i Kierzkowej.
Kobieta, która jechała białym audi, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującej suzuki alto. Jedna osoba została poszkodowana. Do szpitala trafiła kobieta w ciąży, która siedziała za kółkiem suzuki. Prowadzącej audi nic się nie stało. Co ciekawe, w miejscu wypadku znajduje się lustro drogowe. Ponieważ jednak jest przekrzywione (wcześniej ktoś w nie wjechał), nie można na nim w pełni polegać.
Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.