Reklama

Zderzenie osobówki z wojskową ciężarówką. Kobieta w szpitalu [FOTO]

01/03/2025 17:37

Do groźnego wypadku doszło dziś około godziny 17:00 na skrzyżowaniu al. Legionów z ul. Przykoszarową w Łomży. W zderzeniu brał udział samochód osobowy oraz wojskowa ciężarówka. Na miejscu tworzą się korki.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że ciężarówka wojskowa, jadąc od strony ul. Pileckiego, kierowała się bezpośrednio do jednostki wojskowej. W tym samym czasie kierowca opla, poruszający się na grajewskich numerach rejestracyjnych, jechał ul. Przykoszarową i skręcał w lewo w al. Legionów, w kierunku Warszawy.

Do zderzenia doszło na środku skrzyżowania. Według świadków oba pojazdy miały zielone światło, jednak kierowca osobówki, wykonując manewr skrętu w lewo, powinien ustąpić pierwszeństwa nadjeżdżającej ciężarówce.

Reklama

Siła uderzenia była na tyle duża, że pasażerka opla doznała urazu głowy i została przewieziona do szpitala w Łomży. Na miejscu pracują jeszcze służby ratunkowe.

Na miejscu tworzą się korki. Uczestnicy zdarzenia czekają też na żandarmerię wojskową.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości