Reklama

Zderzenie rowerzystów. Jedna osoba w szpitalu [FOTO]

12/09/2022 18:32

Młody cyklista nie ustąpił pierwszeństwa seniorce na rowerze. W wyniku zderzenia jednośladów 74-latka trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło przed godziną 18 na ul. Kopernika w Łomży.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 28-latek wyjeżdżając z ulicy Bohaterów Monte Cassino nie ustąpił pierwszeństwa jadącej ulicą Kopernika 74-latce. Kobieta zabrana do szpitala - informuje oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży podkomisarz Justyna Janowska.

Rowerzyści poruszali się chodnikiem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości