Do kolizji doszło na skrzyżowaniu Księżnej Anny z ulicą Zawadzką. Jednej z kierujących ratownicy udzielili pomocy medycznej.
Do zdarzenia doszło dziś około godziny 12:30. Kierująca Toyotą, wyjeżdżająca z ulicy Księżnej Anny nie ustąpiła pierwszeństwa BMW poruszającemu się ulicą Zawadzką, w wyniku czego doszło do kolizji. Jednej z kierujących niezbędne było udzielenie pomocy.
Obie kierujące były trzeźwe.
Obecnie jeden z pasów ruchu jest zablokowany.