Reklama

Zderzenie trzech aut w centrum Łomży. Dwie osoby w szpitalu [FOTO]

07/04/2024 11:32

Do małego karambolu doszło dziś po południu na Alei Legionów w Łomży. Na BMW i audi najechało kolejne bmw, co spowodowało efekt domina. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala na badania.

Do wypadku doszło po godzinie 10, na Al. Legionów, dokładnie naprzeciwko piwiarni Warka. W wyniku mini karambolu dwie kobiety - kierujące bmw i audi  zostały przewiezione do szpitala na badania. Od wyniku badań i tego jak długo będą wracać do pełnej sprawności zależy, czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja lub wypadek, co niesie za sobą inne konsekwencje dla sprawcy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości