W sobotnie przedpołudnie zderzyły się ze sobą trzy auta osobowe. Na DK63 na wysokości Zosina policja wprowadziła ruch wahadłowy.
W sobotę (11.02), około godz. 11:00, doszło do zderzenia trzech pojazdów na DK63 na wysokości Zosina. Zderzenie osobówek miało charakter kaskadowy. Doszło do niego, kiedy pierwsze z aut chciało skręcić na posesję.
Na szczęście uczestnicy kolizji nie potrzebowali pomocy medycznej. Ostatecznie na badania w szpitalu zdecydowała się jedna osoba.
Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu, który odbywa się wahadłowo.