Na linii kolejowej nr 36 (Ostrołęka - Łapy) doszło do zderzenia ciężarówki z lokomotywą. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Do zdarzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w rejonie miejscowości Idźki Średnie (pow. wysokomazowiecki).
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 29 latek kierujący pojazdem ciężarowym marki mercedes z naczepą nie zatrzymał się pomimo znaku STOP w wyniku czego w pojazd uderzyła lokomotywa - informuje aspirant Anna Zaremba, oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem.
Uczestnicy zdarzenia na szczęście nie doznali obrażeń ciała.
fot. KPP Wysokie Mazowieckie