Na wysokości Urzędu Gminy w Piątnicy doszło do zderzenia z udziałem trzech pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca VW najechał na tył opla, którego kierująca skręcała w lewo. Po zderzeniu opel przesunął się na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku ruchu samochodem ciężarowym. Kierująca oplem trafiła do szpitala - przekazuje Marcin Gawryluk z KWP w Białymstoky.
Ruch na ul. Stawiskowskiej w Piątnicy odbywa się w sposób wahadłowy. Kierowcy muszą być gotowi na utrudnienia - korek tworzy się już na wysokości stadionu przy ul. Zjazd w Łomży.
[AKTUALIZACJA] Ruch w Piątnicy odbywa się już bez utrudnień