Reklama

Żelechowska w kadrze! Suchocka i Kwiatkowska z wyróżnieniem

28/03/2024 11:58

Mamy świetne informacje z kobieckiej piłki nożnej.

Gabriela Żelechowska znalazła się w kadrze U-13 Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Zawodniczka MOSiR-u Łomża wraz z zespołem zagra w turnieju w Bydgoszczy, który odbędzie się od 5 do 7 kwietnia.

Wśród rezerwowych jest kolejna łomżanka Amelia Suchocka oraz przedstawicielka Fortów Piątnica - Lena Kwiatkowska. Trenerami kadry są: Karol Sipko, Julia Borowska oraz Zbigniew Dziekoński.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości