Dwa medale zdobyli na Mistrzostwach Polski ADCC w Warszawie zawodnicy klubu BLACK HORSE MMA ŁOMŻA. Dwudniowe zawody, które rozegrane zostały podczas minionego weekendu, to największe wydarzenie sportów chwytanych w naszym kraju.
Trzech zawodników reprezentowało łomżyński klub BLACK HORSE MMA podczas XI Mistrzostw Polski ADCC, które w dniach 28-29 marca odbyły się w Warszawie. Dwudniowe zawody, na które zgłosiło się ponad 500 zawodników z całej Polski, to największe wydarzenie sportów chwytanych w naszym kraju.
Bardzo dobrze zaprezentowali się dwaj zawodnicy którzy przywieźli ze stolicy medale. Mistrzem Polski został Patryk Surdyn zdobywając 1. miejsce w kat. -60 średnio-zaawansowani. Brązowym medalistą został Bartek Just w kat.-75kg Junior.
- Gratulacje należą się też Krystianowi Cwalinie za godne reprezentowanie klubu - przekazuje trener Paweł Pruszko. - Do dotychczasowych osiągnięć takich jak dwa Amatorskie Puchary KSW, medale z głównych Mistrzostw Polski w różnych kategoriach, zwycięstwo drużynowe zawodów, wiele medali z regionalnych zawodów i zajęcie 15. miejsca w klasyfikacji medalowej i 12. miejsca w bilansie walk w Polsce na ponad 200 klubów startujących w ALMMA w 2014 roku dorzucamy kolejne dwa krążki z ostatnich zawodów – dodaje.
Klub przekazuje także podziękowania za wsparcie głównemu sponsorowi Robertowi Smugarzewskiemu oraz Cenrum Rehabilitacji MEDICOR i Zakładowi Fryzjerskiemu PIOTR ĆWIEKOWSKI.
Więcej informacji o BLACK HORSE MMA ŁOMŻA na stronie www.mmalomza.pl