Reklama

Złoto i brąz tancerzy z B.K. Step [FOTO]

29/04/2019 08:25

Aż 50 zespołów z Polski i Rosji prezentowało się podczas Turnieju Tańca Mazurskie TransFormacje, który odbył się w minioną sobotę (27.04) w Mrągowie. Dzień później ekipa B.K.Step pojawiła się w Kętrzynie na XII edycji Międzynarodowego Festiwalu BREAKMANIA 2019. Tancerze przywieźli do Łomży złoto i brąz.

Zespoły, które zgłosiły swój udział w Turnieju w Mrągowie, prezentowały choreografie w dwóch kategoriach tanecznych: street dance (hip-hop, breakdance, popping, locking) oraz art dance (taniec współczesny, jazz, modern jazz), z podziałem na 3 grupy wiekowe: do 10 lat, 11-14 lat i powyżej 15 lat.

W Mrągowie Grupa B.K.Team zdobyła I miejsce w katgorii pow. 15 lat.  Jurorami Turnieju byli uznani w kraju tancerze i choreografowie: Karolina Garbacik, Polsky, Ewulin i Magda Jędra.

Dzień później (28.04)  w Kętrzynie obyła się XII edycja Międzynarodowego Festiwalu – BREAKMANIA 2019, gdzie można było zobaczyć zmagania najlepszych tancerzy z Polski i Europy. Jurorom zaprezentowały się Oliwia Gołebicka i Natalia Kisiel. Dziewczęta wystartowały w kategorii hip hop solo jako reprezentacja BK Team. Oliwia zakwalifikowała się do TOP 8, a Natalii udało się zdobyć 3. miejsce.

Reklama

- Bardzo nas cieszy ten sukces. Czas, zaangażowanie i ogrom pracy naszych tancerzy poświęcony na treningach owocuje czołowymi miejscami co jest podwójna nagrodą: dla nich zdobytymi miejscami, a dla nas radością z oglądania ich szczęśliwymi w tym co robią - mówi Marek Kisiel. 

Jurami tegorocznej edycji  BREAKMANIA 2019 byli: Radosław Zolsky Kozłowski (Lublin), Monika Żurek Łaskarzewska (Szczecin) i Sanchezz/ Turbostyle Team/Stoptimefam – Łotwa.
 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości