Reklama

Złoty medal w aerobiku dla II LO w Łomży [FOTO]

10/04/2017 11:28

Podopieczne Marzanny Rutkowskiej wywalczyły złoty medal w Licealiadzie Województwa podlaskiego w aerobiku dziewcząt. Zawody odbyły się w Zespole Szkół Rolniczych w Białymstoku w środę 5 kwietnia 2017 r.

To już czwarty tytuł mistrzowski reprezentantek II Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej w Łomży. Dziewczęta wielokrotnie zdobywały też srebrne medale.

Trudny układ w bardzo szybkim tempie w tym roku wykonała drużyna w składzie :

Marta Julia Pióro Monika Kościelecka Dominika Dąbrowska Magdalena Cwalina Edyta Siekierska Magdalena Kalska

Zawodniczkom i trenerowi gratulujemy!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości