Reklama

Zmarł Józef Sulima, dyrektor Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich

10/11/2020 10:15

W wieku 60 lat zmarł Józef Władysław Sulima, wieloletni dyrektor Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Józef Sulima od 40 lat związany był z drogownictwem, od kilkunastu lat kierował PZDW. 

"W pracy zawodowej i kontaktach branżowych dał się poznać jako wyjątkowo sprawny organizator, pasjonat drogownictwa i wysokiej klasy specjalista. Cechowała go głęboka wrażliwość, otwartość na ludzkie problemy i skromność osobista. Największą jego chlubą i owocem działalności na niwie rozwoju regionalnej sieci drogowej były bez wątpienia zrealizowane i finalizowane obecnie duże, liniowe projekty drogowe trwale zmieniające transportowe oblicze Podlasia, otwierające nowe możliwości rozwojowe regionu zwłaszcza w aspekcie gospodarczym i turystycznym. To właśnie dzięki Jego uporowi i konsekwencji udało się pozyskać znaczne środki z budżetu UE na drogi wojewódzkie." - przekazują pracownicy Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Reklama

Józef Sulima za swoje zasługi uhonorowany został m.in. Honorowymi Odznakami: „Zasłużony dla drogownictwa” i „Zasłużony dla transportu Rzeczypospolitej Polskiej”, Złotą Odznaką Honorową SITK RP oraz  Srebrnymi Medalami: „Za zasługi dla Policji” i „Za zasługi dla pożarnictwa”.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama