:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zmiany w programie Wakacyjnej Trasy Dwójki w Łomży! [AKTUALIZACJA]

Wiemy już, kto wystąpi w Łomży podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki! [AKTUALIZACJA]
Portal mylomza.pl 16/07/2019 12:00
LIP 21
godz: 20:00

Lato, muzyka i zabawa! Wakacyjna Trasa Dwójki 2019 już 21 lipca zawita do Łomży. Wiemy, że na muszli koncertowej wystąpi plejada gwiazd, wśród których powinni znaleźć się tacy wykonawcy jak: Danzel, Modern Talking, Roksana Węgiel i Stachursky. Kto jeszcze wystąpi w Łomży w ramach letniej trasy dwójki?

21 lipca w grodzie nad Narwią będziemy bawić się przy muzyce popularnej i rozrywkowej. Wszystko w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki, czyli letnich koncertów transmitowanych w TVP w każdy weekend. To organizowane z wielkim rozmachem przedsięwzięcie, które bije rekordy oglądalności w publicznej telewizji. Oprócz wielu innych polskich miast, Wakacyjna Trasa Dwójki zawita do Łomży. Wiemy już, kogo powinniśmy zobaczyć na scenie! 

Pierwszą niespodzianką ma być Modern Talking z Thomasem Andersem, który na pewno porwie łomżyńską publikę do zabawy. Nie inaczej będzie, gdy na scenę wyjdzie Danzel! To kolejna niespodzianka, która czeka mieszkańców Łomży.

Na scenie powinna pojawić się też Roksana Węgiel, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji The Voice Kids oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla dzieci oraz Halina Mlynkova, znana m.in. z zespołu Brathanki. O dobrą zabawę zadbają również: Krzysztof Cugowski, Jacek Stachursky, Papa D.

Wydarzenie będzie transmitowane w TVP2.

[AKTUALIZACJA 12.07]

Mamy kolejne szczegóły dotyczące Wakacyjnej Trasy Dwójki w Łomży!

Zabawa na muszli koncertowej przy ul. Zjazd rozpocznie się o godz. 20.00. Poprowadzą ją znane osobistości polskiego show-biznesu: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski, Mateusz Szymkowiak i Aleksander Sikora. Koncert będzie bezpośrednio transmitowane na antenach telewizyjnej "Dwójki".

Jak przekazuje Ratusz, 21 lipca w Łomży zagrają też przedstawiciele muzyki disco-polo, czyli zespoły Boys i Milano!

Łomża zaznaczona jest też w nadchodzących koncertach składu Wanda & Banda oraz Afromental. Nie wiadomo jednak, czy ci artyści rzeczywiście pojawią się w Łomży.  

[AKTUALIZACJA 16.07]

Przykra wiadomość dla fanów Roksany Węgiel. Artystka "z przyczyn niezależnych od organizatorów" nie wystąpi podczas koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki w Łomży - poinformował ratusz.

Publiczność na teren imprezy będzie wpuszczana od godz. 19.00.

Poniżej aktualny plakat wydarzenia: 

lomza

Zmiany w programie Wakacyjnej Trasy Dwójki w Łomży! [AKTUALIZACJA] komentarze opinie

  • gość 2019-07-04 20:22:28

    Miasto zadłużone po uszy ale bawić się nie zamierza przestać.

  • gość 2019-07-04 20:29:13

    Nie jest ważna wysokość zadłużenia, tylko wypłacalność. A Łomża jest doskonale wypłacalna.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 20:39:41

    brawo Chrzanowski widać działo takich wydarzeń wcześniej nie bylo

  • Heherek - niezalogowany 2019-07-04 20:39:47

    I takie osoby powinny być nawet na Juwenalii. Bo to co jest na np. na Juwenalii to sam albo rap, hip-hop bądź trap. Czyli dla tak zwanej gimby. A o Disco Polo nie wspomne.


  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 20:41:25

    brawo dla Prezydenta to dzięki jego kontaktom mamy ta imprezę za którą doplaci 100 tyś województwo więc super że takie imprezy sa w Łomży a nie w Bialym

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 20:42:26

    dobrze że wygrał chrzan wybory to w Łomży dużo inwestycji i dobrej zabawy

  • gość 2019-07-04 20:42:52

    Oczywiście, zaciąga się kolejne kredyty na spłatę odsetek. Byle do przodu.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 20:43:23

    Ekstra takich imprez to nie było wcześniej a s te wakacje naprawdę z masą wydarzeń kreatywny prezydent brawo

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 20:45:00

    A co mają kredyty ???chrzanowski robi dobra imprezę super promocja miasta a kasę pozyskał z województwa cieszyć się że mamy super prezydenta s nie narzekać że ktoś kiedyś takie długi narobil

  • Jej kość - niezalogowany 2019-07-04 20:59:55

    Gdyby nie było koncertów, kina plenerowego czy kabaretów, to komentarze byłyby typu "nic sie nie dzieje" znam was.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 21:12:39

    Przestarzałe gwiazdy które nigdy w młodości nie wystąpiły w Łomży teraz nagle wystąpią,o co chodzi? O kasę chodzi...

  • Ania - niezalogowany 2019-07-04 21:20:10

    Jak zwykle wyjdzie dziadek z Modern talking i zaspiewa z playbacku, ale mi to lata bo i tak nie ogladam pissowskiej telewizji.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 21:22:54

    o kontakty,które ma chrzan kasę zdobył od marszałka z którym ma dobre kontakty

  • gość 2019-07-04 22:10:29

    a po co jeszcze tych emerytów z zagranicy dorabiac jak u nas jest tylu fajnych wykonawców!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 22:12:45

    Do goscia wyzej i tu sie mylisz bo np Papa D funkcjonujący jako Papa Dance grał jeszcze na strzelnicy - kiedy Ty na chleb mówiłeś pep albo Bog mial dopiero plan gdzie Cie zesłać...wiec nie marudź tylko ciesz sie życiem, bo nie jedna „stara” gwiazda robi lepsza robote niz mlodziez

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 22:26:14

    Patole

  • prezes_zarządu - niezalogowany 2019-07-04 22:31:13

    Ta wiadomość nadaje się na www.wiocha.pl

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 22:33:27

    W końcu prawdziwy koncert w Łomży. Gratulacje Panie Prezydencie.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 22:38:58

    No wreszcie świat zapukał do bram miasta.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 22:44:20

    Dla przypomnienia wszystkim młokosom - w składzie Papa Dance w czasach ich szczytu popularności grał kiedyś łomżyniak na klawiszach - Zieliński.
    Komu się nie podoba to jazda do Drozdowa albo Wykrotu.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 23:01:54

    Sami najgorsi artysci poza afromentalem w Łomży nigdy nie ma czegos ciekawego

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 23:04:48

    No w końcu coś sie dzieje Modern Talking Roksana Węgiel Denzel to ja rozumiem
    Brawo panie prezydencie za zorganizowanie dobrej zabawy Pozdrawiam

  • gość 2019-07-04 23:07:55

    a kto wam tam każe iśc , tylko gadać potraficie krytykanci a jak znam życie to pierwsi tam popierdoli...cie pajace

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 23:40:25

    Prezydent wie,czego chce lud a pomyśleć,że jeszcze parę lat temu nawet Dni Miasta nie organizowali jego poprzednicy tylko były jakieś wystawy a teraz mamy koncerty ...W Łomży dużo się dzieje....gdzie Ostrołęka, Zambrów,Grajewo czy nawet bstok...brawo Lomza brawo młody Prezydenr

  • gość 2019-07-04 23:49:54

    Wykonawcy spoko. Jak ktos nie chce to moze siedziec w domu.

  • gość 2019-07-05 00:30:36

    Roksa z wengiel a kto to ? to nie matka polaka ?

  • GośćJarek - niezalogowany 2019-07-05 04:21:38

    Bardzo dobrze ja płacę podatki miastu i że ochota zobaczę Modern Talking

  • Karolek - niezalogowany 2019-07-05 04:33:14

    Robert tam żeby nic niezgineło bo człowiek aż z Niemiec jest pewnie przyjedzie Mercedesem

  • Gość - niezalogowany 2019-07-05 06:44:15

    MARGARET ALBO EWA FARNA

  • Gośćad - niezalogowany 2019-07-05 06:45:36

    Szacun P.Prezydencie!

  • gość 2019-07-05 07:30:17

    Ludzie zawsze niezadowoleni, jak nic nie było - źle, jak więcej się dzieje w mieście - to też źle..rany! Zacznijcie się cieszyć ! Bo jest lepiej niż było kiedyś...a program Wakacyjnej Dwójki i występujących artystów dobiera chyba Tvp2...

  • gość 2019-07-05 07:46:16

    kiedy wybory ??

  • Jaki modern talking - niezalogowany 2019-07-05 07:55:01

    Jak tylko będzie Tomas Anders a Diter Bolen gdzie ?

  • URSUS - niezalogowany 2019-07-05 07:56:29

    Kasprzaki przygotować i nagrywać sobie na potem ;-)

  • Gość - niezalogowany 2019-07-05 09:19:31

    Łomża za rządów Chrzanowskiego odżyła.
    Mieszkańcy docencie to, bo sąsiednie miasta mają dziadków u władzy i tylko się zwijają. Ale taka nasza mentalność żeby pluć na panującą władze, we własnym mieście.
    Ten koncert oceniam jak najbardziej na +. Będzie co posłuchać zarówno dla starszych jak i młodszych.

  • gość 2019-07-05 09:58:13

    bawmy się dług nie ważny a że bankrutami zostaniemy nic to

  • gość 2019-07-05 12:15:52

    To jak na Tytaniku,orkiestra grala do końca.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-05 12:32:07

    Ujadacze przymknąć pyszczki.
    Komu się nie podoba to Kolno i Grajewo wita.

  • gość 2019-07-05 12:56:39

    @Gość - niezalogowany - nie porównuj PapaD do Papa Dance - to są dwa różne światy na korzyść Papa Dance. Koncert na strzelnicy był jednym z dwóch gdzie śpiewał A. Zieliński.\nA cala ta impreza to kolejny pół playbackowy show.

  • Rodowita - niezalogowany 2019-07-05 14:31:47

    koncerty, fontanna w parku JP II, tablice z cytatatmi, pseudo basen przy SP 1...a gdzie dworzec???

  • Gość - niezalogowany 2019-07-05 14:41:25

    A dług przekroczył 150 mln brawo dobra zmiana

  • Gość - niezalogowany 2019-07-05 18:29:37

    Brawo P Prezydencie

  • gość 2019-07-05 18:32:30

    tvpis robi rozrywkę dla plebsu przed wyborami :d \nżeby nie było,pis = po = jedno ścierwo

  • gość 2019-07-05 23:47:24

    Nie ma Modern Talking, a Thomas Anders and Modern Talking Band!!!!!!

  • gość 2019-07-06 06:08:21

    Długu tyż ni ma!!!!!

  • ŁAPUFKASZ - niezalogowany 2019-07-06 13:28:59

    cep , cepa , cepem cepuje i cepuf ci łu nas dostatek .... Modern Talking od dawna nie istnieje a Thomas Anders puszczany z płyty i + 1 grajek z komputera muzykę puszcza co nawet słów nie słychać tylko BASY ot i cała kapela za 2000 zł , siostrzenicy na 18 urodziny zaprosiłem disc dżokeja za 500 zł i był lepszy music niż na muszli

  • gość 2019-07-06 15:52:54

    SLAYER k....a

  • ŁAPUFKASZ - niezalogowany 2019-07-07 10:19:55

    czy Prokuratura wszczęła postępowanie wyjaśniające dlaczego prezydent Mariusz Chrzanowski , Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny dr n. med. Przemysław Gosk i prezes MPWiK Mariusz Konopka ZATAILI INFORMACJĘ że woda jest ZATRUTA bakteriami coli ZAGRAŻAJĄC ŻYCIU I ZDROWIU Mieszkańców Łomży ? ! ... 17/18 czerwca badanie wykazało ZATRUCIE wody bakteriami coli , badanie 25 czerwca wykazało ZATRUCIE wody bakteriami coli iiiii pomimo ZATRUCIA wody w/w \" funkcyjni \" ZATAILI informację o ZATRUCIU wody narażając Ludzkie ZDROWIE i ŻYCIE ! ... aaaa dopiero 3 lipca tzn 2 tygodnie po WYKRYCIU ZATRUCIA wody bakteriami coli zaczęto roznoszenie kartek po domach lecz nie wszędzie gdzie jest ZATRUTA woda ! ! .... czy PROKURATURA wszczęła postępowanie wyjaśniające wobec w/w o CELOWE narażanie ZDROWIA i ŻYCIA zatrutą wodą bakteriami coli dużej liczy Mieszkańców Łomży i ZATAJANIE informacji przez w/w prezydenta Mariusza Chrzanowskiego , Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny dr n. med. Przemysław Gosk i prezesa MPWiK Mariusza Konopki którzy celowo narażali ZDROWIE I ŻYCIE Mieszkańców Łomży ? !\n\n

  • Gość - niezalogowany 2019-07-07 21:01:03

    Ciekawe gdzie oni chcą zmieścić tą scenę tvp2 na muszli;d ? Chyba że ludzie będą oglądać wszystko z telebimów na starym rynku xd

  • Gość - niezalogowany 2019-07-07 22:46:39

    To nie miasto organizuje tylko TVP2, BARANY!

  • gość 2019-07-08 06:24:57

    @ \"Gość - niezalogowany\n2019-07-07 22:46:39\nTo nie miasto organizuje tylko TVP2, BARANY \" .... a \" DARMOWE AUTOBUSY:\" to kto organizuje : prezydent Mariusz Chrzanowski ? AMEBA 1 KOMÓRKOWA ?

  • Natalia - niezalogowany 2019-07-08 09:33:46

    super że najlepsza dziewczyna Roksana .\n

  • gość 2019-07-08 14:07:42

    Brawo Panie Mariuszu oby tak dalej

  • gość 2019-07-08 21:43:13

    a kto i kiedy nam zapłaci za zużyty prąd na uzdatnianie wody, której MPWiK nie uzdatnił do spożycia ? za czerwiec i lipiec MPWiK powinien oddać nam pieniądze za wodę ponieważ dostarcza/ł ciecz która zagraża zdrowiu a płacimy za wodę do spożycia !\n\n

  • Mazur - niezalogowany 2019-07-10 01:48:30

    Po pierwsze duet Modern Talking nie istnieje od 2003 roku. Po drugie Thomas Anders występuje solowo i zawsze na koncertach wytępuje live. To znakomity artysta, który znakomicie czuje się w klimacie pop, dance, jazz, blues. Śpiewa po angielsku, niemiecku i hiszpansku. Sam duet Modern Talking oficjalnie sprzedał 180 mln płyt.

  • gość 2019-07-12 13:51:46

    Mariusz Chrzanowski zaprasza...\nobrzydzenie bierze jak można na każdym kroku promować samego siebie..?!!!\nJest Pan urzędnikiem i to nie są Pana pieniądze żeby tak się afiszować\nkampania już dawno się skończyła\nwięcej pokory i szacunku do mieszkańców poproszę

  • Gość - niezalogowany 2019-07-12 13:59:24

    Modern Toking moja młodość a ja na noc do roboty ot przekorny los

  • gość 2019-07-12 14:57:33

    mariusz masz mój głos działasz i działaj dalej ale co u ciebie robi w składzie ludzie, którzy zbytnio nie mają dokonań, wiesz o kim mowa o dyrektorach, którzy używają pięjknych słów...

  • ŁOMŻYNIAK - niezalogowany 2019-07-12 15:43:28

    Ile miasto zapłaciło dla TVP i dla wykonawców?\nA na plaże i dla rotowników już BRAK!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-12 18:06:04

    Czy Chrzanowski potrzebuje aż tyle wazeliny ludzie trochę pokory działa to dobrze ale to jego obowiązek jak każdego urzędnika niczym się nie różni od Pani w okienku bo musza wypełniać każdy swoje obowiązki z należytą starannością. Już się niedobrze robi od tych waszych ohow i ahow jakiś konkurs macie w ratuszu czy co?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-12 18:38:06

    kocham Cię chrzan !!! takiego prezia nigdy nie było!!!!!

  • gość 2019-07-12 19:08:32

    Gdzie jest napisane że to zasługa prezydenta ? to że ZAPRASZA nie znaczy że jego inicjatywa i coś zrobił w tym celu ale ciemnogród spuszcza się przy każdej lepszej okazji ... żenada

  • Gość - niezalogowany 2019-07-12 23:34:47

    Najechalo się pazdzierzu do Łomży i się podniecają.kiedyś to miasto było na trasie wszystkich kapel z górnej półki.kto pamięta koncerty w WDK na Sadowej?zawsze były koncerty na muszli z okazji dni Łomży.swego czasu nazywane "czartowisko".dwie Inwazje mocy RMF FM.żadna zasługa żadnego prezydenta.a dziś jesteśmy drugim "radomiem"po ostatniej akcji z Różami Europy zasciankiem omijanym przez naprawdę wartościowych!!!wykonawców tak pięknie z czasem wpialismy się w podlasie heh....kolorowe jarmarki.a ile radości

  • gość 2019-07-13 08:58:26

    Treść komentarza...

  • gość 2019-07-13 08:58:46

    Treść komentarza...

  • stas - niezalogowany 2019-07-13 09:01:09

    Dobrze , że DNI SIEMIATYCZE 2019 Z RADIO ZET W TEN SAM TERMIN I DNI ŁOSICE 2019 Z ENEJ też 21 lipiec w ten sam termin i to wszystko, nie mogli dzień wcześniej lub później zrobić................\n\n

  • Zioło - niezalogowany 2019-07-13 20:12:51

    A gdzie Jula z Łomży tszeba promować własną artystkę a nie płacić kasę staruchom!

  • Zioło - niezalogowany 2019-07-13 20:13:09

    A gdzie Jula z Łomży tszeba promować własną artystkę a nie płacić kasę staruchom!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-13 21:52:20

    I co z tego że koncerty zabawy zrób chrzanku wreszcie obwodnicę żeby tiry i warszawiacy nie najezdzali naszego pięknego miasta na weekendy bo to co się dzieje to masakra chrzanek czekam na wybory i jak to bym określił NEVER NEVER NEVER

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 07:50:49

    Organizatorem imprezy jest TVP a nie miasto.

  • Ale syf - niezalogowany 2019-07-14 09:34:27

    Igrzyska dla gawiedzi

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 16:58:41

    Ludziom nie dogodzi a przede wszystkim staruchom nie chcecie to nie idźcie. A imprezę organizuje TVP tak dla przypomnienia

  • Kolniak - niezalogowany 2019-07-16 12:09:27

    A gdzie zenek i przez twe oczy wfe oczy zielone oszalaaalem ? my obywatele kolna domagamy sie zenka i duzo disco polo

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 12:24:48

    O której w ratuszu ogłoszenie wyników na najlepszą wazelinę i czy portal pokaże na żywo?

  • gość 2019-07-16 12:29:28

    tak organizator tvp ale dzięki chrzanowi mamy to impreze w Łomży..brawo dla prezydenta

  • gość 2019-07-16 13:58:00

    Godzinę przed wejściem chcecie wpuszczać ludzi czy wy jesteście poważni.Toć tam się stratują ci ludzie jak będą zbiegać na raz po tych schodach żeby zająć miejsca przy scenie Apel do organizatorów !!! Wpuszczacie ludzi już parę godzin wcześnie bo dojdzie do tragedii Tam będą masy ludzi z Podlasia

  • gość 2019-07-16 14:35:42

    Godzinę przed rozpoczęciem??? Szkoda, że nie pół ... organizator nie myśli chyba. Będzie więcej ludzi niż na Dniach Łomży.

  • BLM - niezalogowany 2019-07-16 15:41:15

    Zabierzcie Kolno oddajcie Krym !

  • gość 2019-07-16 17:45:45

    Ojej! Co za strata! Roksany Wungiel nie będzie!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 19:41:11

    Cholota godzinę przed wpuszczą, a pany w Polonezie będą się bawić.

  • gość 2019-07-16 20:03:02

    Mariusz nie masz mojego głosu

  • gość 2019-07-16 20:03:38

    Mariusz nie kocham Cię

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 20:48:50

    I tu jest gosc "zadłużone miasto" nawet pierwszy skomentowal, Bieszczady czekają bankrucie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 21:13:38

    Szanowni Mieszkańcy Łomży

    Wam jak zwykle coś przeszkadza!!! Czy Wy potraficie żyć bez wyolbrzymiania problemów???
    Łomża będzie w TVP2 -> źle?
    Promocja miasta -> źle?
    Rozrywka dla Mieszkańców -> źle?
    Koncerty Gwiazd dla każdego pokolenia -> źle?

    To dlaczego mieszkacie w Łomży jak jest tak źle...

    Przestańcie srać we własne gniazdo i bądźcie dumni ze swojego podwórka i MIASTA, w którym żyjecie Wy, Wasze Dzieci, Wnuki i Prawnuki.

    Pozdrawiam i życzę pozytywnego nastawienia :-)

  • Gość - niezalogowany 2019-07-18 08:19:08

    Muzyka dostosowana do poziomu intelektualnego.

Dodajesz jako: |