Reklama

Zmiany w sztabie szkoleniowym ŁKS-u

25/06/2021 09:49

W związku z powołaniem do życia II zespołu seniorów, który rozpocznie w przyszłym sezonie rywalizację w rozgrywkach A-Klasy od 12 lipca obowiązki trenera drugiej drużyny obejmie trener Albert Rydzewski - przekazuje w komunikacie ŁKS 1926 Łomża

Albert Rydzewski poprowadzi jednocześnie zespół rocznika 2004, który w nowym sezonie będzie najstarszym zespołem juniorskim w klubie i bezpośrednim zapleczem zespołów seniorskich.

"W związku z powyższym trener Albert Rydzewski kończy swoją pracę w sztabie I zespołu Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Dziękujemy trenerowi za jego pracę i zapał w mijającym sezonie" - czytamy.

Tomasz Staniórski pozostaje pierwszym trenerem zespołu seniorów.  Nazwisko nowego asystenta mamy poznać przed pierwszym treningiem, który zaplanowano na 12 lipca.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości