W związku z powołaniem do życia II zespołu seniorów, który rozpocznie w przyszłym sezonie rywalizację w rozgrywkach A-Klasy od 12 lipca obowiązki trenera drugiej drużyny obejmie trener Albert Rydzewski - przekazuje w komunikacie ŁKS 1926 Łomża
Albert Rydzewski poprowadzi jednocześnie zespół rocznika 2004, który w nowym sezonie będzie najstarszym zespołem juniorskim w klubie i bezpośrednim zapleczem zespołów seniorskich.
"W związku z powyższym trener Albert Rydzewski kończy swoją pracę w sztabie I zespołu Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Dziękujemy trenerowi za jego pracę i zapał w mijającym sezonie" - czytamy.
Tomasz Staniórski pozostaje pierwszym trenerem zespołu seniorów. Nazwisko nowego asystenta mamy poznać przed pierwszym treningiem, który zaplanowano na 12 lipca.