Już dziś Wigilia! Prezentujemy Państwu najnowsze dzieło pracowników Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, którzy przygotowali specjalny, świąteczny teledysk z życzeniami.
W nagraniach wzięli udział Pracownicy Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży - Instytucji Kultury Powiatu Łomżyńskiego . Słowami i śpiewem zajęła się niezawodna Agnieszka Żemek-Pawczyńska, a muzyką - Grzegorz Sekmistrz, którego zasługą jest również realizacja dźwięku do utworu. Realizacja nagrań wideo to dzieło Justyny Wawrzyniak i Andrzeja Żmudy.
"Niech ten magiczny, piękny czas zagości już w sercach na stałe!"