Reklama

Zobaczcie świąteczny teledysk pracowników Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży [VIDEO]

24/12/2020 07:54

Już dziś Wigilia! Prezentujemy Państwu najnowsze dzieło pracowników Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, którzy przygotowali specjalny, świąteczny teledysk z życzeniami.

W nagraniach wzięli udział Pracownicy Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży - Instytucji Kultury Powiatu Łomżyńskiego . Słowami i śpiewem zajęła się niezawodna Agnieszka Żemek-Pawczyńska, a muzyką - Grzegorz Sekmistrz, którego zasługą jest również realizacja dźwięku do utworu. Realizacja nagrań wideo to dzieło Justyny Wawrzyniak i Andrzeja Żmudy.

"Niech ten magiczny, piękny czas zagości już w sercach na stałe!"

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości