Reklama

Zwycięskie przywitanie koszykarzy z łomżyńską publicznością [FOTO]

26/10/2015 06:07

Kibice, którzy dość licznie przyszli w sobotę do Hali im. Olimpijczyków Polskich, by obserwować pierwszy po latach w Łomży mecz seniorskiej koszykówki musieli być bardzo zadowoleni. Zreaktywowana niedawno drużyna UKS "Dziewiątka" PWSIiP bardzo przekonująco pokonała zespół NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 86:53.

Podopieczni trenera Włodzimierza Wójcika od pierwszych minut ruszyli na rywali i bardzo szybko osiągnęli znaczną przewagę. Pierwszą kwartę wygrali aż 15 punktami i w tym okresie gry byli znacznie lepszą drużyną od przyjezdnych. W drugiej kwarcie nadeszło jednak chyba zbytnie rozluźnienie, bo miała ona bardziej wyrównany przebieg. Kolejne dwie odsłony przebiegały już jednak znów pod dyktando łomżyńskich koszykarzy, którzy łatwo i efektownie wygrali całe spotkanie.

W kolejnym meczu drużyna UKS "Dziewiątka" PWSIiP zmierzy się na wyjeździe z najsilniejszą chyba w III lidze ekipą Żubrów Białystok. Przed swoją publicznością zaprezentuje się dopiero 14 listopada w meczu przeciwko zespołowi Nenufaru 5 Ełk.

Reklama

UKS „Dziewiątka" PWSIP Łomża – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 86:53 (29:14, 17:16, 19:9, 21:14)

UKS „Dziewiątka" PWSIP: Dominik Zienkiewicz (19), Krystian Tyszka (16), Cezary Kalankiewicz (10), Bartosz Chiliński (8), Patryk Gubik (8), Jakub Adamski (7), Dawid Olszewski (7), Patryk Remiszewski (5), Radosław Cieślik (4), Patryk Danielewski (2), Tomasz Wąsowicz, Robert Raczyński

NOSiR: Michał Wiatrak (20), Tomasz Zakrzewski (17), Tomasz Kołociński (6), Mateusz Milewski (5), Łukasz Zakrzewski (3), Jakub Mućka (2), Krzysztof Szwajewski, Bogumił Pierzchała, Karol Kowalewski, Jakub Olejnik, Krzysztof Andrysiewicz

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości