Reklama

Zwycięstwa fighterów na Gali PLMMA66/3F

19/04/2016 05:06

Z kompletem zwycięstw powrócili fighterzy obu łomżyńskich klubów MMA z PLMMA 66/3F - V Mazurskiej Gali Sportów Walki w Ełku. Pierwsze zawodowe zwycięstwo odniósł debiutujący w profesjonalnej walce Patryk Surdyn z Black Horse MMA. Kolejne walki wygrali również dwaj zawodnicy Fight Club Łomża.

W efektownym stylu zadebiutował zawodnik Black Horse MMA Patryk Surdyn na PLMMA 66/3F - V Mazurska Gala Sportów Walki, która odbyła się w Ełku. W drugiej rundzie przez duszenie trójkątne nogami zakończył swój pojedynek z faworyzowanym przeciwnikiem Michałem Chyczewskim z Berkut Arrachion Olsztyn. Patryk niesiony dopingiem licznie zgromadzonych kibiców ze swojego klubu pokazał, że ma charakter i serce do walki. Ciężka praca, wiele litrów potu przelanych na treningach i liczne wyrzeczenia przyniosły upragnione zwycięstwo. Warto pamiętać, że ten sukces to zasługa całego klubu BLACK HORSE i wielu osób które miały udział w osiągniętym wyniku.

Fight Club Łomża reprezentowało dwóch zawodników: Hubert Sulewski i Patryk Nacewicz. Po raz kolejny nie zawiedli publiczności dając widowiskowe i co najważniejsze, zwycięskie walki amatorskie.

Reklama

- Był to kolejny sprawdzian przed bardzo ważnym wydarzeniem, a mianowicie galą w Łomży, która już niebawem, bo 3 czerwca, gdzie będziemy mieli okazję pokazać się przed własną publicznością - mówi trener Damian Zorczykowski.

Ełcką galę będzie można obejrzeć w telewizji ORANGE SPORT w sobotę 23 kwietnia o godz.20.00 oraz następnego dnia o godz. 13.00.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości