Reklama

Zwycięstwo ŁKS-u

23/08/2021 07:55

Udany mecz mają za sobą zawodnicy ŁKS-u 1926 Łomża. W drugiej kolejce IV ligi podlaskiej pokonali na wyjeździe zespół Krypnianki Krypno 5:2.

"Spotkanie w Krypnie przełamało niemoc naszego zespołu w w wykorzystywaniu rzutów karnych. Pierwsze dwie bramki w tym spotkaniu autorstwa Daniela Kacprzyka padły właśnie z „jedenastek”. Na początku drugiej połowy dołożyliśmy jeszcze trzy kolejne i bramki, i po nieco ponad godzinie gry prowadziliśmy już 5:0. Później nastąpił moment rozluźnienia w naszych szeregach co pozwoliło gospodarzom na zdobycie dwóch goli i zmniejszenie rozmiarów porażki." - relacjonuje ŁKS 1926 Łomża. 

Kolejny mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim w Łomży. 29 sierpnia o godz. 18:00 biało-czerwoni podejmą Cresovię Siemiatycze. 

Reklama

Krypnianka Krypno – ŁKS Łomża 2:5 (0:2)

Bramki: Kaczyński 76′, Dobreńko 78′(k) – Kacprzyk 11′(k), 45′(k), Pawczyński 48′, Szymański 51′, Maćkowski 63′.
Żółte kartki: Poreda, Pawczyński


Warto dodać, że dobrze zaprezentował się również ŁKS II PWSIiP Łomża, który rozegrał mecz rundy wstępnej Okręgowego Pucharu Polski. Podopieczni trenera Alberta Rydzewskiego pokonali występujący w A-klasie Husar Nurzec 5:0 (3:0).

/zdj. ilustracyjne/

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości