24/10/2024 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl
Galeria przedstawia miejsce, w którym funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Białegostoku odkryli nielegalną produkcję alkoholu. Na zdjęciach widać linie destylacyjne, zbiorniki na zacier, oborę z krówkami i garaż z konfekcjonowanym bimbrem. Całe przestępstwo odbywało się w warunkach niehigienicznych, co potwierdzają zdjęcia martwych szczurów. Mężczyzna odpowiedzialny za produkcję już odpowiada przed sądem.