27/05/2024 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl
Galeria zdjęć z uroczystości rozpoczęcia, gdzie odbyła się polowa msza święta oraz poświęcenie nowego sprzętu przez ks. Piotra Kazimierskiego. Wójt Piotr Kłys podziękował strażakom ochotnikom za ich zaangażowanie oraz wspólnie osiągnięte sukcesy. Kandydat do Europarlamentu, Maciej Wąsik, również wygłosił przemówienie, gratulując strażakom ich pracy. Ponadto, podczas ceremonii wręczono odznaczenia i wyróżnienia wybitnym druhom.