Wróć do artykułu

Zdjęcia Łomżyńscy lekkoatleci z sukcesami na Memoriale w Olsztynie [FOTO] - fotorelacja

13/08/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl

Fotografie Lekkoatletyka Łomża

Wspaniałe występy reprezentantów z ziemi łomżyńskiej na zawodach lekkoatletycznych w Olsztynie! Medalistami zostali Igor Kamiński, Konrad Zaleski i Mateusz Bujno. Srebro i brąz zdobyła Lena Gniazdowska. Czołowe miejsca zajęli także Lidia Pawelczyk, Amelia Sempkowska, Laura Pruszkowska, Adam Lutoborski, Gabriel Mieczkowski, Natalia Jarzyło i Alicja Reska. Młodzi lekkoatleci udowodnili wysoką formę i umiejętności w rywalizacji ogólnopolskiej. Jarzyło reprezentuje KOKiS Kolno, Lutoborski - LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża, reszta to zawodnicy KS Prefbet-Sonarol Łomża.

Łomża - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości