20/05/2024 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl
Na tej galerii zdjęć zobaczycie Macieja Wąsika, kandydata nr 1 z listy Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego z naszego okręgu, na spotkaniu z mieszkańcami. W towarzystwie Jacka Sasina, przewodniczącego podlaskiego PIS-u, prowadzili kampanię pod hasłem Obroniliśmy granicę, obronimy Polskę. Zdjęcia ukazują nastroje i emocje towarzyszące wydarzeniu, którego transmisja była prowadzona przez portal mylomza.pl.