23/10/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl
Drużyna Piątniczanek zwycięska w finale wojewódzkim, zdobyła złotą bramkę dzięki Annie Zakrzewskiej, awansując do Ogólnopolskiego Finału w Warszawie. Szansę na tygodniowy obóz piłkarski w Barcelonie otrzymały zaponadto członkinie drużyny. Indywidualne wyróżnienia trafiły do Barbary Kowalewskiej i Maji Matuszewskiej. Trener Marcin Zabielski jest dumny z determinacji i serca, jakie dziewczyny pokazały na boisku. Tutaj można zobaczyć zdjęcia z sukcesem drużyny.