Reklama

Koszykarki z UKS 4 Łomża przywiozły brąz [FOTO]

24/09/2019 08:40

Kolejny sukces mają na swoim koncie zawodniczki UKS 4 Łomża reprezentujące Szkołę Podstawową nr 4. Brązowe medale przywiozły z Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki dziewcząt w Łasku. Zmierzyły się tam z zespołami z Poznania, Bydgoszczy, Łodzi i Pabianic.

- Poziom turnieju był bardzo wysoki, dziewczyny grały w dużym stresie, ale stanęły na wysokości zadania – komentuje trener drużyny Marcin Piotrowski.

Do najlepszej piątki turnieju wybrano łomżankę - Oliwię Ładę. Najlepszą zawodniczką drużyny została Nikola Kozłowska.

Wyniki spotkań:

UKS 4 Łomża 35 do 26 UKS Pabianice
UKS 4 Łomża 20 do 36 Poznań
UKS 4 Łomża 17 do 15 Widzew Łódź
UKS 4 Łomża 12 do 21 Bydgoszcz l
UKS 4 Łomża 21 do 6 Bydgoszcz ll

Klasyfikacje końcowa:

1 UKS Poznań
2 UKS Bydgoszczy l
2 UKS 4 Łomża
4 UKS Pabianice
5 Widzew Łódź
6 UKS Bydgoszczy ll

Reklama

Skład drużyny:

1. Sierzputowska Maja kpt

2. Jankowska Natalia

3. Dudas Justyna

4. Łada Oliwia

5. Cichocka Zofia

6. Cwalina Oliwia

7. Gleba Izabela

8. Dąbrowska Oliwia

9. Siedlanowska Michalina

10. Pawłowicz Łucja

11. Wiktoria Chojnowska

12. Kozłowska Nikola

13 Ustaszewska Gabriela

14 Balewska Pola

Źródło: nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości