Kolejny sukces mają na swoim koncie zawodniczki UKS 4 Łomża reprezentujące Szkołę Podstawową nr 4. Brązowe medale przywiozły z Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki dziewcząt w Łasku. Zmierzyły się tam z zespołami z Poznania, Bydgoszczy, Łodzi i Pabianic.
- Poziom turnieju był bardzo wysoki, dziewczyny grały w dużym stresie, ale stanęły na wysokości zadania – komentuje trener drużyny Marcin Piotrowski.
Do najlepszej piątki turnieju wybrano łomżankę - Oliwię Ładę. Najlepszą zawodniczką drużyny została Nikola Kozłowska.
Wyniki spotkań:
UKS 4 Łomża 35 do 26 UKS Pabianice
UKS 4 Łomża 20 do 36 Poznań
UKS 4 Łomża 17 do 15 Widzew Łódź
UKS 4 Łomża 12 do 21 Bydgoszcz l
UKS 4 Łomża 21 do 6 Bydgoszcz ll
Klasyfikacje końcowa:
1 UKS Poznań
2 UKS Bydgoszczy l
2 UKS 4 Łomża
4 UKS Pabianice
5 Widzew Łódź
6 UKS Bydgoszczy ll
Skład drużyny:
1. Sierzputowska Maja kpt
2. Jankowska Natalia
3. Dudas Justyna
4. Łada Oliwia
5. Cichocka Zofia
6. Cwalina Oliwia
7. Gleba Izabela
8. Dąbrowska Oliwia
9. Siedlanowska Michalina
10. Pawłowicz Łucja
11. Wiktoria Chojnowska
12. Kozłowska Nikola
13 Ustaszewska Gabriela
14 Balewska Pola
Źródło: nadesłane