Związany wcześniej z UFC Paweł Pawlak oraz Adrian "Ares" Błeszyński zmierzą się w walce o pas podczas gali Babilon MMA, która odbędzie się w przyszłym roku w Łomży.
Gala Babilon MMA odbędzie się w 7 lutego 2020 roku w Hali im. Olimpijczyków Polskich w Łomży. - Są to gale, które są na najwyższym poziomie w naszym kraju. Federacja niezwykle prestiżowa, w której walczą znani zawodnicy, którzy mają swoją przeszłość w UFC, KSW. Naprawdę, najwyższy światowy poziom i wreszcie będziemy mieli możliwość też zobaczyć w Łomży takich zawodników - mówił prezydent Mariusz Chrzanowski. - Sam jestem ciekawy tego wydarzenia, bo z tych informacji, które otrzymujemy od federacji, to naprawdę zapowiadają się ciekawe walki, bardzo dobrej klasy zawodnicy, a mnie jako prezydenta miasta cieszy też to, że w ramach tej gali wezmą udział nasi lokalni zawodnicy.
Jak poinformował Tomasz Babiloński z Babilon MMA w walce o pas zmierzą się Paweł Pawlak oraz Adrian "Ares" Błeszyński. Ten pierwszy ma już za sobą występy w organizacji Tomasza Babilońskiego, gdzie stoczył trzy pojedynki i dwukrotnie zwyciężył. Ma za sobą także pojedynki w UFC czy ACA. Błeszyński także miał już przyjemność potyczkować się na galach Babilonu. "Ares" na zawodowych ringach wygrywał 9 razy, a trzy razy wracał na tarczy.
Podczas gali zawalczą też zawodnicy z Łomży, m.in.: Patryk Wieryszko, Piotr Arnista i Damian Zorczykowski. Dariusz Wojtkowski poinformował, że wisienką na torcie dla kibiców będzie spotkanie w klatce Piotra Wieryszko i Artura Sieradzkiego.
Gala transmitowana będzie w telewizji Polsat.