Reklama

Młodzi pięściarze z całego województwa spotkają się w Piątnicy

07/02/2013 06:39

16-17 lutego hala sportowa w Piątnicy gościć będzie prawie setkę młodych pięściarzy z dziesięciu klubów województwa podlaskiego. Powalczą oni o tytuły Mistrzów Województwa Podlaskiego Kadetów i o awans do Mistrzostw Polski Juniorów.

Łomżyński BKS "Tiger" jest z ramienia Okręgowego Związku Bokserskiego organizatorem Mistrzostw Okręgu w boksie kadetów i Eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów. W zawodach udział wezmą młodzi pięściarze z klubów województwa podlaskiego, m.in. z Białegostoku, Suwał, Sokółki, Gródka, Zambrowa i oczywiście gospodarze z BKS "Tiger" Łomża.

- Spodziewamy się około 80-100 zawodników z 8-10 klubów. Nasz klub wystawi 12-14 chłopaków - mówi prezes i trener BKS "Tiger" Zbigniew Maleszewski.

Zawody rozegrane zostaną w Piątnicy, ponieważ w tym samym terminie zajęta będzie Hala im. Olimpijczyków Polskich w Łomży. Organizatorzy zapraszają w sobotę 16 lutego na godz. 16.00. Natomiast niedzielę 17 lutego walki obserwować będzie można już od godz. 11.00.

Reklama

BKS "Tiger" zwrócił się do Prezydenta Łomży z wnioskiem o wsparcie finansowe przy organizacji tych zawodów.

- Czekamy na decyzję w tej sprawie. Na ten moment nie wiemy czy miasto pomoże w organizacji - informuje Maleszewski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości